Nejnovější recenze ze sekce Stropní ventilátory

CasaFan 513214 Classic Royal

Faro 33395

Faro 33395

Přidáno: 10. listopadu 2017

Zakoupeno v Gavri.cz

Větrák funguje dobře, ovšem návod na použití je asi přeložený google překladačem, takže skoro nepoužitelný, na sestavení stačí obrázky. Jediný zádrhel bylo dálkové ovládání, protože přijímač nejde umístit pod krytku (nebo jsem nepochopil jak) takže momentálně umístěm mimo a nevypadá to hezky, ale v novém bytě se schová pod podhled.

Přidáno: 30. října 2017

• Je hezký
  • Celkem levný
  • Dá se připojit na dálkové ovládání
  • Byla potřebná reklamace ihned po prvotním zapnutí výrobku

Ihned po namontování jsem ho musel reklamovat, neboť byl z výroby křivě nasazený motor, který po zapnutí s ventilátorem velmi házel. Po bezproblémová reklamaci přišel další, který již neházel, ale při ovládání otáček táhlama ventilátoru zase drnčí a dělá hluk. To už reklamovat nebudu, protože používám dálkový ovladač a přes ten to nedělá. Na plný výkon celkem slušně fouká, což je doprovázeno aerodynamickým svistem. Na nejnižší jen neslyšně víří vzduch. K ventilátoru rozhodně doporučuji dokoupit dálkové ovládání s časovačem vypnutí, které oceníte při usínání, pokud máte ventilátor v ložnici nad postelí. Také to rozšíří možnosti regulování otáček ze tří na čtyři.

Faro 33370

Faro 33370

Ověřený zákazník Svět-svítidel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2017

Zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• je to designovka a fakt pěkná
  • kvalita zpracování je poznat
  • lopatky jsou z masivního dřeva
  • je to krásně tiché
  • připojení je řešeno pomocí konektorů (asi 4) což je na jednu stranu příjemné, ale na druhou dost problematické při nastavování pokud si koupíte prodlužující tyč
  • Kabely osazeny konektory, komplikuje úpravy (například prodloužení kabelu při použití prodlužovací tyče)
  • Kabely jsou z dost tvrdého materiálu (sice lanko, ale velmi tvrdé a ještě s těmi masivními konektory) takže pokud ho chcete schovat pod dodanou krytku, tak s tím dost obujete a krytka nakonec nesedí úplně rovně, protože je tlačená tou kabeláží dostrany
  • Za propadák považuji ten dálkový ovládač a příjímač. Přijímač je taková obrovská obluda, kterou jen těžko někam schováte (je tam na ní příprava a dá se schovat pod krycí čepičku, ale) a ten ovládač je jak z roku 80 a ještě k tomu na 9V baterii. Prostě nekdo vyrobil luxusní větrák a dal k němu dálkové ovládání kterého má plný sklad a nikdo ho nechce
  • Bez použití dálkového ovládíní není možné regulovat rychlost
  • Ta cena je šílená

Kdo chce tichou a kvalitně zpracovanou designovku, tak určitě neprohloupí, tedy pokud bude ochoten za to dát ty prachy ;)

Přidáno: 16. října 2017

• spokojený.

Přidáno: 5. října 2017

Zakoupeno v CVB Ventilátory-shop.cz

Lustr je velmi hezký, kvalitně vyrobený a v interiéru působí pěkným dojmem.

Přidáno: 2. října 2017

Zakoupeno v CVB Ventilátory-shop.cz

úspora energie,,,a kompromis mezi klimatizací,,

Přidáno: 2. října 2017

Zakoupeno v CVB Ventilátory-shop.cz

• úspora energie,,,než mají klimatizace.

Přidáno: 26. září 2017

Ověřený zákazník Svět-svítidel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2017

Zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Tichý
  • Najnižšie otáčky sú presne k spaniu - nič Vás neruší a vzduch sa zľahka hýbe, aby sa dalo spať.
  • Diaľkové ovládanie
  • Závity na uchytenie listov vrtule sú zalepené od farby. Bez závitníku, aby ste si prerezali závit to je hotový pôrod.
  • Montáž na strop je obtiažna - len s veľkým úsilím dokážete všetko nacpať (káble, svorkovnicu a ovládaciu jednotku) do krytu úchytu.

I napriek všetkým útrapám s kompletovaním a montážou, nakoniec plní svoju funkciu ako má a som spokojný.
Len dúfam, že ho nebudem musieť demontovať, lebo to by dobre nedopadlo... To by bolo kto z koho :)

Přidáno: 21. srpna 2017

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Funguje, jak jsem si predstavoval

Sulion 072645

Sulion 072645

Přidáno: 20. srpna 2017

výborný, splňuje mé očekávání

Sulion 075155

Sulion 075155

Přidáno: 20. srpna 2017

Zakoupeno v Gavri.cz

bez ovladače se nedá plně využít doporučuji ho přikopiit.

Westinghouse 78264

Westinghouse 78264

Ověřený zákazník VENTILÁTORY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2017

Zakoupeno v VENTILÁTORY.cz

Ventilátor je pěkný, vypadá opravdu kvalitně, to je vše v pořádku. Jen mi moc nesedí to, že na první zapnutí točí nejvíc (stupeň 3), při druhém cvaknutí rychlost 2 a nakonec rychlost nejnižší č.1. Jedničku používáme nejvíc, tak musíte vždy přecvakat až na jedničku - trochu nelogické..
Hlučnost je asi jako od běžné ledničky - ok.

Westinghouse 72185

Westinghouse 72185

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

Snadná montáž, nad upevňovacími prvky a jejich přístupnosti konstruktér přemýšlel. V ložnici 16 m2 je na 1. stupeň neslyšitelný a příjemný.

Globo 0330

Globo 0330

Ověřený zákazník nej-svitidla.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2017

Zakoupeno v nej-svitidla.cz

• Máme jej týden a zatím spokojenost . Nevýhoda je neni žarovka, která se špatně shání. Výše žárovky 9,5cm. Nebo větší cylindr což by bylo lepší. Máme jej na terase.Doporučuji koupi. Je SUPER.

Westinghouse 78171

Westinghouse 78171

Anonym Anonym

Přidáno: 7. srpna 2017

• Vynikající výrobek - mám ve dvou místnostech - jeden menší s průměrem 105, druhý 132cm.
  • Pokud nechcete investovat do klasické klimatizace nic lepšího
  • nenajdete. Dokonale tichý chod jen při nejvyšších otáčkách, které jsem ještě nevyužil, trochu vrní.
  • Krásný vzhled, kterému není co vytknou.

Opravdu kvalitní výrobek za rozumnou cenu.

Westinghouse 78182

Westinghouse 78182

Ověřený zákazník VENTILÁTORY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. srpna 2017

Zakoupeno v VENTILÁTORY.cz

• Patice E 14

Patice E 14, ale věděl jsem to když jsem ho kupoval, třeba bude někomu jinému výhodou.
Mám ventilátor zatím jen v ložnici a konečně se v současném dusném počasí v paneláku vyspím

Faro 33470

Faro 33470

Anonym Anonym

Přidáno: 4. srpna 2017

• absolutně tichý chod, ale opravdu absolutně, motor jakoby neexistoval,
  • vypadá dobře a dílenské provedení je kvalitní
  • dálkový ovladač je výhoda - oproti šňůrce
  • má zpětný chod, což výborně posílá horký vzduch od stropu dolů, skvělé
  • v létě je to paráda, velké lopatky tlačí vzduch v širokém proudu
  • nejmenší rychlost je opravdu velmi pomalá a přináší jen nepatrný váneček, což je skvělé třeba na noc, nebo kdo nemá rád průvan (to je jeho největší deviza - pomalá rychlost, myslím snad 30 ot/minutu)
  • absolutně žádné vibrace ani při nejvyšší rychlosti
  • světlo také není špatné - dnes se dají sehnat ledkové žárovky slušného výkonu i v malé velikost
  • vysoká cena, což je ale přirozené s ohledem na kvalitu
  • bohužel lze ovládat jen a pouze dálkovým ovládačem, tedy nelze si ani vřadit do kabelového vedení vypínač - ten by ventilátor pouze zapnul do čekání na pokyn dálkovým ovladačem, toto je škoda, protože když ztratíte ovladač, můžete na ventilátor zapomenout, snad lze ovladač běžně objednat
  • hodně dlouhé lopatky mají tendenci - ale to vlastně není vada ventilárotu - vrhat stíny od stopních světel a také se zobrazovat v lesklých plochách (třeba i ve lžíci), což může někoho znervozňovat a nemusí to být zanedbatelné, rozhodně nedoporučuji osobám s padoucnicí
  • montáž podle přiloženého návodu nebyla žádná legrace a kdo není kutil, ať se do toho nepouští, v krabici je ventilátor rozhozený docela na drobné součástky
  • kdo má sádrokartonový strop, musí zvášit, jak kvalitní ten strop je a kolik unese, venitlátor je dost těžký, osobně jsem si ho netroufl připevnit dle návodu do sádroše, ale volil jsem pevnou kruhovou desku většího průměru (asi 50 cm) a tu jsem 6 šrouby upevnil hliníkovými hmoždinkami do sádroše a na desku teprve standardně zavěsil těžký ventilátor (myslím, že spadnout někomu na hlavu, může způsobit těžký úraz a v každém případě by bylo po ventilátoru), jinak jeho zaháknutí do úchytu je docela chytře vymyšleno

Skvělý výrobek pro každého, kdo chce komfort a neslyšný provoz a kdo je schopen těžký kus upevnit spolehlivě na strop. Nevýhodou je ovládání jen a pouze přes dálkový ovladač a není jiná ani provizorní možnost. Cena mě nejdříve znervozňovala, ale nyní po dvouletém provozu ji zcela respektuji. Kdo není kutil, ať si smontování a upevnění zajistí šikovného řemeslníka.
Výrobek jsem zvolil právě pro deklarovaný tichý chod a zejména kvůli možnosti extrémně nízkých otáček při velkém průměru vrtule. Zvažte však možnost, že při umělém osvětlení vás točící se stíny, které vrhají lopatky, mohou znervozňovat - v takovém případě si kupte jiný systém než točící vrtule.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]